DIAMOND Yetkili Servis

DIAMOND Yetkili Servis

Kontek Klima, kurulduğu yıllardan beri başta Konya ilimiz olmak üzere Türkiye çapında Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Elektronik ve Endüstriyel alanlarında her türlü bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Kontek Klima,  kurulduğu yıllardan beri başta Konya ilimiz olmak üzere Türkiye çapında Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Elektronik ve Endüstriyel alanlarında her türlü bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Kontek Klima'nın en öncelikli gayesi kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Bu ilkeyle hareket eden firmamız tüm bakım işlemlerimizde "1 Yıl Garantili Servis" ve "7 Gün 24 Saat" destek hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Kontek Klima, Konya Diamond Klima hizmeti de vermektedir.Konya Diamond Klima her türlü bakım onarım ve teknik servisi hizmetleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Konya Diamond Klima oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için iletişim sayfamızda bulunan irtibat bilgilerimizden bizleri arayabilir ve Kontek Klima kalitesiyle tanışabilirsiniz.

Konya Diamond Klima Servis hizmetleri için bizleri arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.

Whatsapp Siparis Hattı